z

Warunki Sprzedaży Hurtowej / Regulamin

Hurtownia Latarnia Morska prowadzona jest przez firmę:

Scrapbooking Polska Andrzej Łoboź

ul. Szarych Szeregów 28

40-750 Katowice

NIP 954-242-59-82

REGON 241156445


NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Minimalna kwota zakupów w naszej hurtowni to 300 zł netto (369zł brutto).
Obowiązują zakupy produktów w określonych ilościach minimalnych.


Warunki sprzedaży hurtowej:

Warunkiem zakupów z rabatem hurtowym jest prowadzenie działalności gospodarczej - sklepu stacjonarnego lub internetowego o profilu scrapbookingowym, plastycznym lub hobbystycznym.

Osoby nie prowadzące działalności gospodarczej zapraszamy do sklepów detalicznych prowadzących sprzedaż produktów marki Latarnia Morska lub do naszego sklepu detalicznego: http://sklep.scrap.com.pl/

Aby zarejestrować się jako klient hurtowy, prosimy założyć konto w Hurtowni. Następnie otrzymają Państwo potwierdzenie na podany e-mail, a w nim informację jak sfinalizować rejestrację.

Produkty są przeznaczone do odsprzedaży w niezmienionym stanie, w oryginalnych opakowaniach producenta zawierających pełną informację o produkcie oraz z oryginalnymi zdjęciami dostarczanymi przez producenta w przypadku sprzedaży w sklepach internetowych.Rabaty:

Oferujemy rabat w wysokości 2% dla zamówień powyżej 1000 zł netto

oraz rabat w wysokości 5 % dla zamówień powyżej 2000 zł netto.


Czas realizacji zamówień:

Czas realizacji zamówień wynosi 2-5 dni roboczych.


Koszty wysyłki:

Oferujemy darmową przesyłkę kurierską dla wszystkich zamówień na terenie Polski.
 

Dodatkowe informacje:

Do sprzedawanych produktów udostępniamy Państwu zdjęcia, grafiki oraz opisy produktów, które mogą być wykorzystane w Państwa sklepach. Na wymienionych materiałach znajdują się znaki wodne / logo producenta.  Udostępnienie nie oznacza przeniesienia praw autorskich.

Ponieważ jednocześnie nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną, w celu uniknięcia nieporozumień zobowiązujemy się do wyłączenia produktów z oferty hurtowej z promocji o rabatach większych niż 10% (czyli klienci detaliczni nie będą mogli kupić produktów oferowanych również w hurcie z rabatem większym niż 10% od normalnych cen detalicznych).