z

Warunki Sprzedaży Hurtowej / Regulamin

Hurtownia Latarnia Morska prowadzona jest przez firmę:

Scrapbooking Polska Andrzej Łoboź

ul. Szarych Szeregów 28

40-750 Katowice

NIP 954-242-59-82

REGON 241156445


NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Minimalna kwota zakupów w naszej hurtowni to 300 zł netto (369zł brutto).
Obowiązują zakupy produktów w określonych ilościach minimalnych.


Warunki sprzedaży hurtowej:

Warunkiem zakupów z rabatem hurtowym jest prowadzenie działalności gospodarczej - sklepu stacjonarnego lub internetowego o profilu scrapbookingowym, plastycznym lub hobbystycznym.
Jeżeli prowadzą państwo inną działalność niż sklep (np. wykonywanie i sprzedaż kartek okolicznościowych, zaproszeń i galanterii papierowej, prowadzenie zajęć plastycznych, wykonywanie prac plastycznych i dekoracji na zamówienie itp.) to prosimy o podanie adresu strony internetowej lub innych namiarów oraz dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej, dzięki którym możemy państwa zakwalifikować jako odbiorcę hurtowego.

Osoby nie prowadzące działalności gospodarczej zapraszamy do sklepów detalicznych prowadzących sprzedaż produktów marki Latarnia Morska lub do naszego sklepu detalicznego: http://sklep.scrap.com.pl/

Aby zarejestrować się jako klient hurtowy, prosimy założyć konto w Hurtowni. Następnie otrzymają Państwo potwierdzenie na podany e-mail, a w nim informację jak sfinalizować rejestrację.

Produkty są przeznaczone do odsprzedaży w niezmienionym stanie, w oryginalnych opakowaniach producenta zawierających pełną informację o produkcie oraz z oryginalnymi zdjęciami dostarczanymi przez producenta w przypadku sprzedaży w sklepach internetowych.

Rabaty:

Oferujemy rabat w wysokości 2% dla zamówień powyżej 1000 zł netto

oraz rabat w wysokości 5 % dla zamówień powyżej 2000 zł netto.


Czas realizacji zamówień:

Czas realizacji zamówień wynosi 2-5 dni roboczych.


Koszty wysyłki:

Oferujemy darmową przesyłkę kurierską dla wszystkich zamówień na terenie Polski.
 

Dodatkowe informacje:

Do sprzedawanych produktów udostępniamy Państwu zdjęcia, grafiki oraz opisy produktów, które mogą być wykorzystane w Państwa sklepach. Na wymienionych materiałach znajdują się znaki wodne / logo producenta.  Udostępnienie nie oznacza przeniesienia praw autorskich.

Ponieważ jednocześnie nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną, w celu uniknięcia nieporozumień zobowiązujemy się do wyłączenia produktów z oferty hurtowej z promocji o rabatach większych niż 10% (czyli klienci detaliczni nie będą mogli kupić produktów oferowanych również w hurcie z rabatem większym niż 10% od normalnych cen detalicznych).