z

Warunki Sprzedaży Hurtowej / Regulamin

Hurtownia Latarnia Morska prowadzona jest przez firmę
Scrapbooking Polska Andrzej Łoboź
ul. Szarych Szeregów 28
40-750 Katowice
NIP 954-242-59-82
REGON 241156445


Kontakt do przedstawiciela handlowego:
Marzena Wawrzak
tel. kom. 793 795 885 (8:00-16:00)
e-mail: marzena@scrap.com.plWarunki sprzedaży hurtowej:

Warunkiem zakupów z rabatem hurtowym jest prowadzenie działalności gospodarczej - sklepu stacjonarnego lub internetowego o profilu scrapbookingowym, plastycznym lub hobbystycznym.

Osoby nie prowadzące działalności gospodarczej zapraszamy do sklepów detalicznych prowadzących sprzedaż produktów marki Latarnia Morska lub do naszego sklepu detalicznego: http://sklep.scrap.com.pl/

Aby zarejestrować się jako klient hurtowy, prosimy założyć konto w Hurtowni. Następnie otrzymają Państwo potwierdzenie na podany e-mail, a w nim informację jak sfinalizować rejestrację.

Minimalna kwota zakupów w naszej hurtowni to 200 zł netto. Obowiązują zakupy produktów w określonych ilościach minimalnych.
Produkty są przeznaczone do odsprzedaży w niezmienionym stanie, w oryginalnych opakowaniach producenta zawierających pełną informację o produkcie oraz z oryginalnymi zdjęciami dostarczanymi przez producenta w przypadku sprzedaży w sklepach internetowych.

Czas realizacji zamówień:

Czas realizacji zamówień wynosi 2-5 dni roboczych.

Koszty wysyłki:

Zależnie od wybranej opcji:

Kurier DPD – 14,90 zł brutto
Kurier DPD przesyłka za pobraniem - 17,90 zł brutto
Paczkomat InPost – 9,90 zł brutto
Paczkomat InPost za pobraniem – 12,00 zł brutto

Zamówienia na kwotę powyżej 500,00 zł brutto są przesyłane na nasz koszt.


Dodatkowe informacje:

Do sprzedawanych produktów udostępniamy Państwu zdjęcia, grafiki oraz opisy produktów, które mogą być wykorzystane w Państwa sklepach. Na wymienionych materiałach znajdują się znaki wodne z logo marki „Latarnia Morska”. Udostępnienie nie oznacza przeniesienia praw autorskich.

Ponieważ jednocześnie nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną, w celu uniknięcia nieporozumień zobowiązujemy się do wyłączenia produktów z oferty hurtowej z promocji o rabatach większych niż 10% (czyli klienci detaliczni nie będą mogli kupić produktów oferowanych również w hurcie z rabatem większym niż 10% od normalnych cen detalicznych – rabat 10% jest naliczany na przykład przy odbiorze osobistym).